Špindlerův Mlýn

Krkonoše jsou jednou z turisticky atraktivní destinací v České republice. Vedle krásné přírody Krkonoše nabízí programy pro volný čas a samozřejmě také ubytování a stravování. Hitem posledních let je i ubytování spojené s relaxací a službami wellness. V regionu Krkonoše najdete ubytování nejen pro individuální turistiku, ale i ubytování specializované na školy v přírodě, rodiny s dětmi, sportovní soustředění nebo ubytování s programem firmy – teambuilding, konference nebo školení. Zrovna tak Krkonoše nabídnou i jednoduché a levné ubytování v turistických ubytovnách nebo turistických chatách.

Ubytování Špindlerův Mlýn

Ubytování Špindlerův Mlýn a okolí nabízí pro návštěvníky obce Špindlerův Mlýn širokou škálu možností. Ubytování Špindlerův Mlýn představuje nabídku od kempu, romantické ubytování na chalupě, apartmánu nebo ubytování s polopenzí nebo celodenní stravou v penzionu nebo hotelu. Pokud nenajdete ubytování podle vašich představ přímo v obci Špindlerův Mlýn , tak zcela jistě najdete odpovídající nabídku ubytování v jejím nejbližším okolí. Turistický region Krkonoše je atraktivní pro dovolenou po celý rok. 
Přesto nejvíce návštěvníků přichází navštívit Krkonoše v době letní a zimní dovolené. Zvláštní kapitolou jsou Vánoce a Silvestr nebo jarní prázdniny. Zde je nutné rezervovat ubytování ve značném předstihu, protože v těchto termínech bývají ubytovací kapacity zcela plné. A ceny ubytování v lokalitě Špindlerův Mlýn ? Najdete zde ubytování ve všech cenových kategoriích, a to i za velmi příznivé ceny v kategorii levné ubytování.

Ubytování Špindlerův Mlýn

Ubytování Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn je bezpochyby jedním z nejvyhledávanějších rekreačních a lyžařských středisek Krkonoš. Rozkládá se v hlubokém údolí, které je ze všech stran obklopeno horskými hřbety, a díky tomu jsou zde výborné podmínky pro sjezdové lyžování. Původně Špindlerův Mlýn využívali turisté k rekreaci jen v létě. Důmyslní obyvatelé Špindlerova Mlýna však přišli na to, jak nalákat návštěvníky i v zimě – na jízdy na saních rohačkách původně využívaných pro svoz dřeva. Postupně však sáně nahradily lyže a následně milovníci lyžování zaplavili celé Krkonoše. Špindlerův Mlýn je však ideálním výchozím bodem i pro letní trekingové a horské túry a zavděčí se i milovníkům horských kol.

Užijte si lyžování ve Špindlerově Mlýně

Špindlerův Mlýn je nejznámějším lyžařským střediskem nejen Krkonoš ale i České republiky. Největším lyžařský areálem je Svatý Petr, další areál je na svazích hory Medvědín. Se špindlerovským skipasem můžete využívat 5 lanových drah a 11 lyžařských vleků, k dispozici vám bude až 25 kilometrů sjezdových tratí. Špindlerův Mlýn umožňuje kvalitní lyžování lyžařům všech úrovní. Středisko je také díky dvěma moderním snowparkům a U - rampě oblíbené mezi snowboardisty. Pro vyznavače běhu na lyžích je zde přes 100 km upravených běžeckých tratí. Sjezdaři, běžkaři a v létě i pěší turisté mohou využít sedačkové lanovky na Medvědín a na Pláň.

Další sportovní vyžití

Vysoká koncentrace turistů umožňuje rozvoj doplňkových služeb a tak ve Špindlerově Mlýně najdete aquapark, bobovou dráhu, sáňkařskou dráhu, půjčovny sněžných skútrů či čtyřkolek, možnost musheringu – jízdy se psím spřežením, paragliding, jízdu na tri-ski a adrenalinové aktivity jako je lanový park, snowtubing, MTB sjezdovou trať. Na své si tu přijdou i milovníci dobrého jídla a pití, nebo ti, kteří si dovolenou chtějí užít včetně nočního života.

Luxusní i levné ubytování ve Špindlerově Mlýně

Většinu kapacity ubytování ve Špindlerově Mlýně tvoří hotely. Najdete tu však i další typy ubytování pensiony, apartmány, hostely či horské chaty. Mnohý návštěvník může být překvapen, že ačkoliv tu není nouze o čtyřhvězdičkové hotely, najdete ve Špindlerově Mlýně i levné ubytování - již od 180 Kč na noc. Ať tedy chcete pohodlí, být v centru dění, blízkost sjezdovky, klid, rodinnou atmosféru nebo výhodnou cenu ubytování, ve Špindlerově Mlýně to najdete.


Dvořákova bouda


Dvořákova bouda je horská chata, která leží ve Špindlerově Mlýně v turistickém regionu Krkonoše. Nachází se v nadmořské výšce 1235 m. n. m.. Je situována uprostřed malebného Sedmidolí, s výhledem na Špindlerův Mlýn, obklopena mnoha druhy endemických rostlin a živočichů. Budova stojí přímo tří lyžařských vleků: vlek sjezdovka Davidovka 1 400 m, sjezdovka Poma pro začínající lyžaře 300 m a provázek pro nejmenší 100 m.

Pension Popelka


Pension Popelka nabízí příjemné celoroční ubytování ve Špindlerově Mlýně, v regionu Krkonoše. Nachází se na klidném místě, pouhých 200 metrů od silnice spojující města Vrchlabí a Špindlerův Mlýn.

Hotel Jelínek***


Hotel Jelínek nabízí ubytování v centru nejznámějšího turistického střediska v Krkonoších. Hotel Jelínek se nachází ve Špindlerově Mlýně, přímo v samotném srdci tohoto krásného horského městečka na břehu řeky Labe.

Pension U císařů


Penzion U císařů nabízí ubytování v lyžařském středisku Špindlerův Mlýn v regionu Krkonoše, v těsné blízkosti lesa a je vzdálen od centra 10 minut klidnou procházkou.

Hotel Diana, Špindlerův Mlýn


Hotel Diana poskytuje ubytování v lyžařském středisku Špindlerův Mlýn regionu Krkonoše.

Apartmány U císařů


Apartmány U císařů nabízí ubytování v lyžařském středisku Špindlerův Mlýn v regionu Krkonoše, v těsné blízkosti lesa a je vzdálen od centra 10 minut klidnou procházkou.

Pension Krakonoš


Pension Krakonoš poskytuje ubytování ve městě Špindlerův Mlýn, v pěkném prostředí regionu Krkonoše, nad přehradou na Labi v nadmořské výšce 760 m, asi 2 km od centra města.

Pension Krausovy boudy


Rodinný pension Krausovy boudy nabízí ubytování ve městě Špindlerův Mlýn, v pěkném prostředí regionu Krkonoše nad přehradou na Labi, v nadmořské výšce 830 m, asi 2 km od centra.

Více ubytování v lokalitě Špindlerův Mlýn

Doporučené regiony

Harrachov
Harrachov patří mezi oblíbená krkonošská střediska. Najdeme zde širokou nabídku kvalitního ubytování a řadu možností sportovního vyžití. V letním období je Harrachov oblíbený díky...
Paseky nad Jizerou
Horská obec Paseky nad Jizerou leží v západní části Krkonoš. Nerozkládá se přímo na hlavním masivu, ale na pravé straně Jizerského dolu, v bezprostředním sousedství Rokytnice nad Jizerou....
Rokytnice nad Jizerou
Rokytnice nad Jizerou je významným turistickým střediskem Krkonoš. Rozkládá se v širokém údolí pod hřebenem Studentova, Lysou horou a horou Kotel. Nedaleko Rokytnice najdete i další oblíbená...
Špindlerův Mlýn
Špindlerův Mlýn je bezpochyby jedním z nejvyhledávanějších rekreačních a lyžařských středisek Krkonoš. Rozkládá se v hlubokém údolí, které je ze všech stran obklopeno horskými hřbety,...
Benecko
Benecko leží v západní části Krkonoš na západních svazích masívu Žalého. Výhodou Benecka oproti dalším Krkonošským střediskům jako je Harrachov, Špindlerův Mlýn nebo Pec pod Sněžkou,...

Další zajímavé regiony

Jestřabí v Krkonoších
Obec Jestřabí v Krkonoších leží asi 8 km severozápadně od Jilemnice, na jihozápadním svahu Kobyly, nedaleko středisek Vítkovice a Benecko. Do jejího katastrálního území spadají části...
Kořenov
Obec Kořenov se nachází na pomezí Jizerských hor a Krkonoš, mezi městy Tanvald a Harrachov. Jako oblíbené rekreační středisko letní i zimní dovolené nabízí skutečně mnoho možností...
Mříčná
Obec Mříčná leží asi 3 km jihozápadně od města Jilemnice. Rozkládá se v podhůří Krkonoš. V obci se dochovala řada stavení s prvky klasické krkonošské lidové architektury, například...

Všechny regiony

Nacházíte se na Špindlerův Mlýn
toplist