Horní Maršov

Krkonoše jsou jednou z turisticky atraktivní destinací v České republice. Vedle krásné přírody Krkonoše nabízí programy pro volný čas a samozřejmě také ubytování a stravování. Hitem posledních let je i ubytování spojené s relaxací a službami wellness. V regionu Krkonoše najdete ubytování nejen pro individuální turistiku, ale i ubytování specializované na školy v přírodě, rodiny s dětmi, sportovní soustředění nebo ubytování s programem firmy – teambuilding, konference nebo školení. Zrovna tak Krkonoše nabídnou i jednoduché a levné ubytování v turistických ubytovnách nebo turistických chatách.

Ubytování Horní Maršov

Ubytování Horní Maršov a okolí nabízí pro návštěvníky obce Horní Maršov širokou škálu možností. Ubytování Horní Maršov představuje nabídku od kempu, romantické ubytování na chalupě, apartmánu nebo ubytování s polopenzí nebo celodenní stravou v penzionu nebo hotelu. Pokud nenajdete ubytování podle vašich představ přímo v obci Horní Maršov , tak zcela jistě najdete odpovídající nabídku ubytování v jejím nejbližším okolí. Turistický region Krkonoše je atraktivní pro dovolenou po celý rok. 
Přesto nejvíce návštěvníků přichází navštívit Krkonoše v době letní a zimní dovolené. Zvláštní kapitolou jsou Vánoce a Silvestr nebo jarní prázdniny. Zde je nutné rezervovat ubytování ve značném předstihu, protože v těchto termínech bývají ubytovací kapacity zcela plné. A ceny ubytování v lokalitě Horní Maršov ? Najdete zde ubytování ve všech cenových kategoriích, a to i za velmi příznivé ceny v kategorii levné ubytování.

Ubytování Horní Maršov

Ubytování Horní Maršov

Obec Horní Maršov se nachází na cestě mezi Velkou Úpou a Trutnovem. Tato obec s necelými dvanácti sty obyvateli je turisty často považována za výchozí bod do východní části Krkonoš. V blízkosti Horního Maršova se nachází přechod do Polska, kde naleznete mnoho dalších turisticky zajímavých míst. Horní Maršov je též kulturním a společenským centrem východních Krkonoš.

V letním období zde naleznete mnoho zábavy, sportovních možností a jiných radovánek včetně koupaliště. V okolí vede řada cyklistických tras a síť turisticky značených stezek - nejfrekventovanější je vycházková trasa Aichelburg. Výhodná je také poloha obce v blízkosti unikátní lokality Rýchory, která je známá výskytem vzácné květeny, nebo Světlé a Černé hory s největším krkonošským vrchovištním rašeliništěm.

V zimě má Horní Maršov výbornou polohu pro lyžaře a běžkaře, protože se nachází mezi dvěma největšími skiareály Pecí pod Sněžkou a Černou horou. V obci je zastávka skibusu pravidelné linky která jezdí mezi těmito skiareály. Přímo v obci je lyžařský vlek Třešňovka a dvacetikilometrový okruh s upravovanou trasou pro běžkaře.

Ubytování v Horním Maršově

V obci Horní Maršov najdete řadu možností ubytování. Nejsou zde velké hotely, jedná se spíše o rodinné penziony s příjemnou atmosférou, horské chaty a chalupy, priváty i ubytování v soukromí. Poměrně levné ubytování nabízejí například chalupa Kovárna, chata Poutník či chata Třešňovka. Pokud pro svou dovolenou hledáte ubytování v hotelu, pak jsou vám k dispozici hotely a další ubytovací zařízení ve střediscích Svoboda nad Úpou a Janské Lázně.


Restaurace Poutník


Restaurace, která je součástí chaty Poutník, se nachází v obci Horní Lysečiny, nedaleko obce Horní Maršov, v regionu Krkonoše.

Chata Poutník


Horská chata Poutník nabízí ubytování v krásném a klidném prostředí východní části regionu Krkonoše, v chráněné oblasti Krkonošského národního parku v nadmořské výšce 1000 m.n.m., v obci Horní Lysečiny nad obcí Horní Maršov.

Chata Beata


Chata Beata nabízí ubytování v malebné části Krkonošského národního parku, v malé obci Horní Albeřice, 5 km severně od Horního Maršova v nadmořské výšce 750 m. Poblíž obce Horní Albeřice se nacházejí nejrozsáhlejší krasové útvary v regionu Krkonoše.

Více ubytování v lokalitě Horní Maršov

Doporučené regiony

Harrachov
Harrachov patří mezi oblíbená krkonošská střediska. Najdeme zde širokou nabídku kvalitního ubytování a řadu možností sportovního vyžití. V letním období je Harrachov oblíbený díky...
Paseky nad Jizerou
Horská obec Paseky nad Jizerou leží v západní části Krkonoš. Nerozkládá se přímo na hlavním masivu, ale na pravé straně Jizerského dolu, v bezprostředním sousedství Rokytnice nad Jizerou....
Rokytnice nad Jizerou
Rokytnice nad Jizerou je významným turistickým střediskem Krkonoš. Rozkládá se v širokém údolí pod hřebenem Studentova, Lysou horou a horou Kotel. Nedaleko Rokytnice najdete i další oblíbená...
Špindlerův Mlýn
Špindlerův Mlýn je bezpochyby jedním z nejvyhledávanějších rekreačních a lyžařských středisek Krkonoš. Rozkládá se v hlubokém údolí, které je ze všech stran obklopeno horskými hřbety,...
Benecko
Benecko leží v západní části Krkonoš na západních svazích masívu Žalého. Výhodou Benecka oproti dalším Krkonošským střediskům jako je Harrachov, Špindlerův Mlýn nebo Pec pod Sněžkou,...

Další zajímavé regiony

Vítkovice
Obec Vítkovice leží 8 km severně od Jilemnice, v údolí řeky Jizery. Nachází se v blízkosti dalších oblíbených středisek východních Krkonoš – Benecko, Jablonec nad Jizerou, Rokytnice...

Všechny regiony

Nacházíte se na Horní Maršov
toplist